http://lodzpodlogi.pl/

92-330 Łódź, ul. Wydawnicza 1/3

NIP:

http://lodzpodlogi.pl

Każdy chyba zgodzi się z tym, że podłogi drewniane wyglądają bardzo pięknie i są w stanie ocieplić nawet najbardziej surowe wnętrze. Takie są właśnie parkiety drewniane prezentowane w łódzkim salonie rekomendowanej wytwórni parkietów. Salon firmowy Dąbex w Łodzi działa od około 3 lat i przez 6 dni w tygodniu otwarty jest w godzinach od 10.00 do 20.00, a w niedziele do 16.00.

Chcesz kupić parkiet, interesuje Cię renowacja podłogi drewnianej, a może interesują Cię podłogi pod ogrzewanie podłogowe? W łódzkim salonie znajdziesz to, czego szukasz, ponieważ są tam zarówno deski dwuwarstwowe, jak i parkiety z litego drewna, które sprawdzą się idealnie, jak ktoś jest zainteresowany ogrzewaniem podłogowym, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Wybierając parkiet drewniany z drewna litego, możesz zdecydować się na stan surowy albo na wersję parkietu, który jest już polakierowany bądź olejowany. Zaletą wersji surowej jest to, że drewno może być barwione na różne kolory. Wersja olejowana czy lakierowana jeszcze na etapie produkcji, nie wymaga zaś cyklinowania.

2017-11-02 12:51:58

OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski

97300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 23

Galanteria4you

94103 Łódź, ul. Elektronowa 8

Xfelgi.pl

97330 Poniatów, ul. Piotrkowska 4C