Szkolenie bhp pielęgniarek online

32-600 Oświęcim, ul. Zagrodowa 67/0

NIP: 6521137041

https://eszkoleniabhp.com/

Bezpieczeństwo i higiena pracy są istotne w każdym zawodzie. Obowiązek posiadania aktualnego szkolenia w tym zakresie jest poparty odpowiednimi przepisami prawa. Nie zawsze jednak jest możliwość zmobilizowania wymaganej liczby osób do zebrania się w jednym miejscu i odbycia takowego szkolenia. Tyczy się to w szczególności pracowników służby zdrowia.

Z pomocą przychodzi PPHU "BU-MOR", oferujący szkolenia BHP dla pielęgniarek odbywane w formie online. Osoby uczestniczące mają możliwość skorzystać z oferty uaktualnienia swojej wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w dedykowanym im zawodzie oraz uzyskać certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. 

Spotkanie online to wygodna forma, dzięki której oszczędza się czas. Uczestnik nie jest pozbawiony kontaktu z wykładowcą, widzi go i słyszy, może także pytać na udostępnionym czacie o kwestie dla niego niezrozumiałe lub istotne z racji wykonywanego zawodu. Udostępniane w formie online materiały ze szkolenia są do dyspozycji uczestnika także po zakończeniu zajęć.

2020-05-04 00:00:00

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

33311 Wielogłowy, ul. Wielopole 86

AGTOM s. z o.o.

31711 Kraków, ul. Władysława Jagiełły 6

Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

32020 Wieliczka/Kraków, ul. Poprzeczna 14