Piła logopeda | SŁÓWKA Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny Ewelina Wicher-Ima

64-920 Piła, ul. Kossaka 98/0

NIP: 7642429197

https://xn--swka-qqa78b.pl/

Seplenienie, boczne czy międzyzębowe, parasygmatyzm, nosowanie czy kappacyzm to tylko niektóre z wad wymowy, jakie dotyczą nie tylko dzieci, ale także osób dorosłych. Każda z nich ma różne objawy. Najłatwiej jest je zwalczyć w wieku dziecięcym, dlatego też pierwsze symptomy, takie jak:

  • zamiana głoski „r” na „l”,
  • zmiękczanie głosek,
  • nosowe brzmienie słów,

powinny być jak najszybciej konsultowane z logopedą. Specjalista będzie w stanie określić, z jakim problemem mierzy się dziecko, a także podjąć skuteczne środki zaradcze, dzięki którym maluch poprawi swoje wady wymowy.

Jeśli interesuje Cię logopeda w Pile, skorzystaj z pomocy gabinetu Słówka. Znajdziesz tam wykwalifikowanego profesjonalistę z umiejętnym podejściem do dziecka. Nauka poprawnego mówienia odbywa się przez rozrywkę, dzięki czemu maluchy chętnie uczestniczą w zajęciach. Te zaś mogą być indywidualne, jak i grupowo.

Specjalista z tego gabinetu współpracuje nie tylko z dziećmi. Dorośli również często zmagają się z problemami wymowy. Dlatego oferta logopedy jest skierowana też do nich. Warto zadbać o zdolność poprawnego mówienia.

2019-10-09 00:00:00

Royal Shop

60-105 Poznań, ul. Kopanina 54

AR-FIZ

60101 Poznań, ul. Przybyszewskiego 44A

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3